Obwieszczenie o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, znak OŚ.6220.4.12.2025
Rodzaj dokumentu:
Decyzja
Temat dokumentu:
o środowiskowych uwarunkowaniach
Nr karty/rok:
6220.4.12/2025
Nazwa dokumentu:
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach
Zakres przedmiotowy dokumentu - opis dokumentu:
Rozbudowa DP 1106C relacji [Chojnice] - gr. woj. - Duża Cerkwica, na odcinku gr. woj. - Obkas o dł. 1,273,32 km, ulokowanym pomiędzy km 0+000 a km 1+273,32 jej przebiegu.
Obszar, którego dokument dotyczy:
Obkas
Znak sprawy:
OŚ.6220.4.12.2025
Dokument wytworzył:
Daria Krajewska
Data dokumentu:
30-12-2025
Dokument zatwierdził:
Burmistrz Kamienia Krajeńskiego
Data zatwierdzenia dokumentu:
-
Miejsce przechowywania dokumentu:
Referat Rozwoju Gospodarczego, Inwestycji i Gospodarki Komunalnej, biuro numer 29
Adres elektroniczny zawierający odnośnik do dokumentu:
nie dotyczy
Czy dokument jest ostateczny:
Nie
Numery kart innych dokumentów w sprawie:
brak
Data zamieszczenia w wykazie danych o dokumencie:
30-12-2025
Zastrzeżenia dotyczące nieudostępniania informacji:
brak
Uwagi:
brak
charakterystyka przedsięwzięcia (PDF | 295,20KB)
DECYZJA - rozbudowa DP 1106 (PDF | 442,96KB)
obwieszczenie Burmistrza Kamienia Krajeńskiego (PDF | 456,79KB)